Indlæser
Tilbud RESTSALG

DKK 1.116,00

DKK 1.920,00

Ubiquiti RocketDish 5GHz AC, 31dBi

Ubiquiti RocketDish 5G-31-AC 5GHz AirMax Antenne, udendørs, 802.11ac, 5 GHz, 34 dBi - indbygget AirMax teknologi med...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.198,00

Ejeas Open Mic Comm System

OPS: der skal bestilles 2 for et sætFull Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear &...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud RESTSALG

DKK 725,20

DKK 1.036,00

Ubiquiti NanoStation M3

Main features Operational frequency range 3.4-3.7GHz 2x2 MIMO AirMax protocol support 2x 10/100Mbps Ethernet ports

Tilføj til ønskeliste

DKK 5.750,00

Mimosa A5C Sector Access Point

SUPER FOR SECTORS With the fastest client speeds, access point capacity are combined with local and network wide...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.125,00

Mimosa 5C5

INDUSTRY-LEADING PRICE PERFORMANCE FOR FIXED WIRELESS MARKETS C5c has been designed specifically to handle long-range...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud Start Pakke

DKK 7.600,00

Mimosa Start pakke

Hvis du ikke har prøvet Mimosa Network så har du chancen med denne start pakke1 x Mimosa A5 omni5 x Mimosa C5 Client...

Tilføj til ønskeliste

DKK 3.150,00

Mimosa 4.9-6.4 GHz 4x4 360 degree antenna for A5c

N5-360 Double MicroPoP coverage with this new 4-port, beamforming, 360º antenna made exclusively for the A5c.

Tilføj til ønskeliste

DKK 5.900,00

Mimosa A5 Omni Antenne

AMAZING ACCESS ALL AROUND Faster than a streaming millennial and more powerful to enable suburban and urban...

Tilføj til ønskeliste

DKK 665,00

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste

DKK 236,00

Fiberstore Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM...

Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM Transceiver

Tilføj til ønskeliste

DKK 3.196,00

TrueGuard SmarBox foto-alarmpakke

SmartBox alarmpanel Mikro dør- og vindueskontakt Vidvinkel foto- bevægelsessensor Indendørs tastatur Nem opsætning...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud

DKK 345,00

MikroTik RouterBOARD hEX PoE lite

MikroTik RouterBOARD hEX PoE lite with 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN (four with PoE out), USB, RouterOS L4,plastic case...

Tilføj til ønskeliste

DKK 12.396,00

Yapalong 5000 CE (4-User) Complete Starter

Yapalong is the name of our brand of full-duplex radio communications system, allowing for two-way conversation...

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.316,00

Yapalong 4000 to 5000 Trade in Program

Opgradere en Yapalong-4000 til en Yapalong-5000.Yapalong-5000 leveres med bælteclips, opladningsholder og et armbånd....

Tilføj til ønskeliste

DKK 396,00

Yapalong Headset - Boom MIC II (push to talk)

Vores klassiske headset! med tryk knap for tale. Dette er standardheadset til Yapalong-4000 (variant med åben...

Tilføj til ønskeliste

DKK 396,00

Yapalong Headset - Boom MIC II (Open Mic)

Vores klassiske headset! Dette er standardheadset til Yapalong-4000 (variant med åben mikrofon) og fås som...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.196,00

Yapalong Headset - Boom MIC III (Push-To-Talk)

Boom MIC III-headset med tryk knap for at tale, er kompatibelt med både Yapalong-4000 og Yapalong-5000!Øretipsene...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.036,00

Yapalong headset - Boom MIC III (Open Mic)

Boom MIC III-headset, der er kompatibelt med både Yapalong-4000 og Yapalong-5000!Øretipsene blokerer effektivt støj...

Tilføj til ønskeliste

DKK 3.756,00

Vivotek Industrial 4 Port PoE

PoE Gigabit Switch, 4x GE PoE, 1x GE Combo SFP, 1x GE SFP Switch, 1000Mbps

Tilføj til ønskeliste

DKK 595,00

Smarteq SCO-2451 Dualband antenna N Female

PRODUCT DESCRIPTION WiFi dual band omni antenna supporting 2,4 and 5GHz. The antenna has a durable deign and has a...

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.556,00

Planet WGS-5225-8P2SV switch

Industrial 8-port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-port 1G/2.5G SFP Wall-mount Managed Switch with LCD Touch Screen

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.396,00

Planet WGS-5225-8P2S switch

IP30, IPv6/IPv4, L2+ 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Wall-mount Managed Switch (-40~75 degrees...

Tilføj til ønskeliste

DKK 6.796,00

Yapalong 5000 (2-User) Complete Starter

Yapalong is the name of our brand of full-duplex radio communications system, allowing for two-way conversation...

Tilføj til ønskeliste

DKK 9.356,00

Yapalong 5000 CE (3-User) Complete Starter

Yapalong is the name of our brand of full-duplex radio communications system, allowing for two-way conversation...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.198,00

Ejeas Open Mic Comm System

OPS: der skal bestilles 2 for et sætFull Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear &...

Tilføj til ønskeliste

DKK 200,00

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 665,00

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.396,00

Ubiquiti UniFi Switch US-16-150W POE Giga

UniFi Managed switch, 16 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, Switching capacity: 36 Gbps, Forwarding Rate: 26.78 Mpps,...

Tilføj til ønskeliste

DKK 440,00

Masterlan fiber optic outdoor patch cord 30m

Masterlan outdoor armoured optical fiber patch cord is suitable for outdoor installling due to his stiffness and...

Tilføj til ønskeliste

Er der produkter du ikke kan finde, beder vi dig om at   kontakte os 

Ønskelister