Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

Du kan nu selv sammensætte din Computer
via vores konfigurator

DKK 343,75

FBIM Spare Headset

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 250,00

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 99,00

Storage bag for FBIM radio unit

Tilføj til ønskeliste

DKK 156,25

Armbag for FBIM radio unit

Tilføj til ønskeliste

DKK 4.993,75

Mimosa B5C

EXTREME CUSTOMIZATION & RELIABILITY The Mimosa B5c is the industry's fastest connectorized unlincensed and public...

Tilføj til ønskeliste

DKK 831,25

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.618,75

Mimosa C5 Client

ACCESS The first scalable, unlicensed multipoint solution for deploying gigabit+ services in virtually any rural,...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud Nyhed

DKK 749,25

DKK 999,00

Kasda LTE 4G Router

KW9621B supports major global 4G bands that includes 800/900/1800/2100/2600MHz, and all FDD and TD bands are...

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 971,25

DKK 1.295,00

Ubiquiti NanoStation M3

Main features Operational frequency range 3.4-3.7GHz 2x2 MIMO AirMax protocol support 2x 10/100Mbps Ethernet ports

Tilføj til ønskeliste

DKK 7.187,50

Mimosa A5C Sector Access Point

SUPER FOR SECTORS With the fastest client speeds, access point capacity are combined with local and network wide...

Tilføj til ønskeliste

DKK 999,00

UBIQUITI U-INSTALLER

The U-Installer makes installing airMAX® Customer Premise Equipment (CPE) devices easier and more efficient....

Tilføj til ønskeliste

DKK 98,75

Triax Montageplade, KS 3015 VSP

Montageplade, KS 3015 VSP 1 stk 40,00 40,00Triax, vandfast spånplade

Tilføj til ønskeliste

DKK 343,75

FBIM Spare Headset

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 99,00

Storage bag for FBIM radio unit

Tilføj til ønskeliste

DKK 156,25

Armbag for FBIM radio unit

Tilføj til ønskeliste

DKK 223,75

Mimosa Advanced J-Mount

The Mimosa Advanced J-Mount accessory accommodates most under roof eave mounting applications. With an extra axis of...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud

DKK 8.437,50

Mimosa B24

Reliable 24 GHz Unlicensed Gigabit Performance The Mimosa B24 breaks the existing barriers of price, size,...

Tilføj til ønskeliste

DKK 306,25

Mimosa 4.9-6.4 GHz Twist-on Ant 150mm C5x only 15 dBi

Integrated Radio with Modular Antenna OptionsThe C5x’s native 8 dBi gain can be increased to 12, 16, 20, or 25 dBi...

Tilføj til ønskeliste

DKK 248,75

Mimosa 4.9-6.4 GHz Twist-on Ant 70mm C5x only 12 dBi

Integrated Radio with Modular Antenna OptionsThe C5x’s native 8 dBi gain can be increased to 12, 16, 20, or 25 dBi...

Tilføj til ønskeliste

DKK 248,75

Ubiquiti Router Rackmount

Passer KUN til US-8-150W

Tilføj til ønskeliste

DKK 18.481,25

S5800-8TF12S 12-Port 10Gb SFP+ 8 Gigabit RJ45/SFP Combo Ports

S5800-8TF12S 12-Port 10Gb SFP+ L2/L3 Switch with 8 Gigabit RJ45/SFP Combo Ports for Hyper-Converged Infrastructure

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.937,50

S3900-24T4S Fanless 24-Port Gigabit Managed Switch with 4 10Gb...

S3900-24T4S Fanless 24-Port 10/100/1000BASE-T Gigabit Stackable Managed Switch with 4 10Gb SFP+ Uplinks

Tilføj til ønskeliste

DKK 148,75

Fiber Optic LC/ST Duplex 3.0mm Multimode Armoured Patch Cable

Fiber Mode: Multimode 50/125 OM2 Connector A: LC UPC Connector B: ST UPC Cable Jacket: LSZH length: 1m

Tilføj til ønskeliste

DKK 845,00

Ubiquiti Nanobeam 2AC

Trådløs bro - GigE, AirMax ac - AirMax ac - 2.4 GHz

Tilføj til ønskeliste

DKK 831,25

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste

DKK 775,00

Ubiquiti PicoStation M2-HP antenna 6dBi outdoor

Trådløs forbindelse, AirMax, 802.11b/g/n, AirMax, 2.4 GHz

Tilføj til ønskeliste

DKK 250,00

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.595,00

Ejeas Open Mic Comm System (2-User)

Full Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear & Safe Sound Quality (Automatic DSP...

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.995,00

Ubiquiti UniFi Switch US-16-150W POE Giga

UniFi Managed switch, 16 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, Switching capacity: 36 Gbps, Forwarding Rate: 26.78 Mpps,...

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 850,00

DKK 1.062,50

UBIQUITI PowerBeam PBE 5AC-300-ISO

Tilføj til ønskeliste

Er der produkter du ikke kan finde, beder vi dig om at   kontakte os 

Ønskelister