Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

Du kan nu selv sammensætte din Computer
via vores konfigurator

DKK 831,25

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 971,25

DKK 1.295,00

Ubiquiti NanoStation M3

Main features Operational frequency range 3.4-3.7GHz 2x2 MIMO AirMax protocol support 2x 10/100Mbps Ethernet ports

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 1.035,94

DKK 1.218,75

Ubiquiti UniFi UAP-Outdoor+

Tilføj til ønskeliste

DKK 7.187,50

Mimosa A5C Sector Access Point

SUPER FOR SECTORS With the fastest client speeds, access point capacity are combined with local and network wide...

Tilføj til ønskeliste

DKK 968,75

Ubiquiti UniFi Switch 8xGiga 4xPOE 60watt

UniFi Managed switch, 8 x Gigabit Ethernet, Switching capacity: 16 Gbps, Forwarding Rate: 11.9 Mpps, PoE/PoE+, 60W...

Tilføj til ønskeliste

DKK 3.399,00

Ubiquiti UniFi Switch US-24-250W POE Giga

UniFi Managed switch, 24 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, Switching capacity: 52 Gbps, Forwarding Rate: 38.69 Mpps,...

Tilføj til ønskeliste

DKK 7.040,00

Ubiquiti UniFi Switch US-48-500W POE Giga

UniFi Managed switch, 48 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, 2 x SFP+ (10 Gbe), Switching capacity: 140 Gbps, Forwarding...

Tilføj til ønskeliste

DKK 845,00

Netgear ProSafe AGM731F

SFP (mini-GBIC) transceiver modul, Gigabit Ethernet, Fibre Channel, 1000Base-SX, Glasfiberkanal, LC multimodus, op...

Tilføj til ønskeliste

DKK 975,00

Ubiquiti CRM Point

CRM Point enhed, har U CRM Control-software installeret. Med Quad Core CPU, 1GB RAM og tilsluttes via LAN, bruger...

Tilføj til ønskeliste

DKK 975,00

Netgear GS110TP-100EUS

Tilføj til ønskeliste

DKK 850,00

LCOM 12dBi omni 5-4GHz

The HyperGain HG5412U is a high performance omnidirectional antenna designed for the 5.4 GHz band. It is ideal for...

Tilføj til ønskeliste

DKK 1.468,75

LCOM 15dBi omni 2-4GHz pipe

The HyperLink HG2415U-PRO is a Professional Grade Omni-Directional antenna that can be used for Commercial...

Tilføj til ønskeliste

DKK 311,25

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 1M

LC/SC/FC/ST/LSH/MU/MTRJ Duplex OM1 Multimode Fiber Optic Patch CableConnector A: LC Connector B: SC Cable Jacket:...

Tilføj til ønskeliste
Nyhed

DKK 745,00

TOTOLINK T10 AC1200 WIRELESS DUAL BAND GIGABIT MESH ROUTER

T10 is a smart networking device that allows you to establish intelligent wireless network via multiple T10s simply...

Tilføj til ønskeliste
Tilbud Start Pakke

DKK 10.250,00

Mimosa Start pakke

Hvis du ikke har prøvet Mimosa Network så har du chancen med denne start pakke1 x Mimosa A5 omni5 x Mimosa C5 Client...

Tilføj til ønskeliste
Nyhed

DKK 3.937,50

Mimosa N5 Omni Antenne

N5-360 Double MicroPoP coverage with this new 4-port, beamforming, 360º antenna made exclusively for the A5c.

Tilføj til ønskeliste

DKK 0,00

Sector Carrier Class 5GHz 20dBi 2x2 (H+V)

Sector Carrier Class Antennas are premium sector antennas optimized for the best MiMo performance and cluster...

Tilføj til ønskeliste

DKK 995,00

Ubiquiti NanoStation AC

The indoor/outdoor NanoStation® AC and NanoStation AC loco are compact, high-performance CPEs featuring airMAX® AC...

Tilføj til ønskeliste

DKK 12,50

Aflastningsbøjle. system brik

Tilføj til ønskeliste

DKK 12,50

GTF 1 Gennemføringstylle Til Triax skab, 1 kabel

GFT-1 kabelindgang med diameteren 10-30 mm

Tilføj til ønskeliste

DKK 10,00

gennemføringsbrik 1/1 Triax skab

gennemføringsbrik 1/1

Tilføj til ønskeliste

DKK 12,50

GFT 2, gennemføringstylle Til Triax skab, 2 kabler

GFT-2GFT-2 kabelindgang med diameteren 7-10 mm

Tilføj til ønskeliste

DKK 98,75

Triax Montageplade, KS 3015 VSP

Montageplade, KS 3015 VSP 1 stk 40,00 40,00Triax, vandfast spånplade

Tilføj til ønskeliste

DKK 831,25

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

Tilføj til ønskeliste

DKK 311,25

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.995,00

Ubiquiti UniFi Switch US-16-150W POE Giga

UniFi Managed switch, 16 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, Switching capacity: 36 Gbps, Forwarding Rate: 26.78 Mpps,...

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 775,00

Ubiquiti PicoStation M2-HP antenna 6dBi outdoor

Trådløs forbindelse, AirMax, 802.11b/g/n, AirMax, 2.4 GHz

Tilføj til ønskeliste

DKK 2.595,00

Ejeas Open Mic Comm System (2-User)

Full Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear & Safe Sound Quality (Automatic DSP...

Tilføj til ønskeliste
RESTSALG

DKK 850,00

DKK 1.062,50

UBIQUITI PowerBeam PBE 5AC-300-ISO

Tilføj til ønskeliste

Er der produkter du ikke kan finde, beder vi dig om at   kontakte os 

Ønskelister