Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

                                                                  


Du kan nu selv sammensætte din Computer
via vores konfigurator

DKK 1.497,50

Ejeas Open Mic Comm System

OPS: der skal bestilles 2 for et sætFull Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear &...

DKK 3.995,00

Ubiquiti UniFi Aggregation Switch, 16 SFP+

DKK 475,00

Ubiquiti UF-SM-10G Compatible 10GBASE-LR SFP+

DKK 295,00

Fiberstore Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM...

Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM Transceiver

DKK 4.295,00

Ubiquiti UniFi Aggregation Switch, 16 SFP+ Portar, 320 Gbps,

Ubiquiti UniFi Switch US-16-XG 10G 16 ports

DKK 760,00

Macron REF 19 UNDERWEAR SHIRT SS Lang arm

UEFA-langærmet undertøjs t-shirt er lavet af sort uforet poly stretchstof.Det er ekstremt elastisk og passer perfekt...

DKK 760,00

Macron REF 19 UNDERWEAR SHIRT SS kort arm

UEFA-kortærmet undertøjst-shirt er lavet af sort uforet poly stretchstof.Det er ekstremt elastisk og passer perfekt...

DKK 2.495,00

Ubiquiti airFiber X AF-5G34-S45

airFiberX dish antenna 5GHz 34dBi slant 45 degrees

DKK 8.495,00

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+EM, 8GB RAM, revision 2

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+EM, 8GB RAM, revision 2

DKK 269,00

Step for pole, two-sided

Dobbelt-sidet mast fodstøtte med mulig installation på en mast op til en diameter på 85 mm. Overflade behandlet med...

DKK 995,00

Masterlan outdoor housing 400x330x230mm, IP65

Udendørs vandtæt kabinet med dimensioner på 400 x 330 x 230 mm. Skabet er klar til vægmontering. Hvis der købes...

DKK 1.899,00

MikroTik RBD53GR-5HacD2HnDTC&R11e-LTE6

Mikrotik hAP ac³ LTE6 kitA wireless dual-band router with LTE support and 5 Gigabit Ethernet ports4 core IPQ-4019 716...

DKK 3.995,00

Ubiquiti UniFi Aggregation Switch, 16 SFP+

DKK 475,00

Ubiquiti UF-SM-10G Compatible 10GBASE-LR SFP+

DKK 4.295,00

Ubiquiti UniFi Aggregation Switch, 16 SFP+ Portar, 320 Gbps,

Ubiquiti UniFi Switch US-16-XG 10G 16 ports

DKK 760,00

Macron REF 19 UNDERWEAR SHIRT SS Lang arm

UEFA-langærmet undertøjs t-shirt er lavet af sort uforet poly stretchstof.Det er ekstremt elastisk og passer perfekt...

DKK 760,00

Macron REF 19 UNDERWEAR SHIRT SS kort arm

UEFA-kortærmet undertøjst-shirt er lavet af sort uforet poly stretchstof.Det er ekstremt elastisk og passer perfekt...

DKK 8.495,00

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+EM, 8GB RAM, revision 2

MikroTik Cloud Core Router, CCR1036-8G-2S+EM, 8GB RAM, revision 2

DKK 269,00

Step for pole, two-sided

Dobbelt-sidet mast fodstøtte med mulig installation på en mast op til en diameter på 85 mm. Overflade behandlet med...

DKK 995,00

Masterlan outdoor housing 400x330x230mm, IP65

Udendørs vandtæt kabinet med dimensioner på 400 x 330 x 230 mm. Skabet er klar til vægmontering. Hvis der købes...

DKK 1.899,00

MikroTik RBD53GR-5HacD2HnDTC&R11e-LTE6

Mikrotik hAP ac³ LTE6 kitA wireless dual-band router with LTE support and 5 Gigabit Ethernet ports4 core IPQ-4019 716...

DKK 2.699,00

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Switch, L3, Administreret, 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+, monterbar på stativ, PoE+ (450 W)

DKK 3.218,75

EXO Cut, Strip, Terminate Kit

         EXO Crimp Frame + EXO-EX Die          EZ-RJ45 Die          Cyclops® 2 Cable Jacket Stripper...

DKK 2.495,00

Ubiquiti airFiber X AF-5G34-S45

airFiberX dish antenna 5GHz 34dBi slant 45 degrees

DKK 1.497,50

Ejeas Open Mic Comm System

OPS: der skal bestilles 2 for et sætFull Duplex Referee Communication System (No Push-To-Talk required). Clear &...

DKK 250,00

Spar Open Mic

mikrofon for dommer headset

DKK 831,25

Ubiquiti UniFi UAP-AC-LR 2.4/5GHz

Enterprise trådløs access point med Long Range, Dual Band 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz med op til 450 Mbps & 5 GHz...

DKK 2.995,00

Ubiquiti UniFi Switch US-16-150W POE Giga

UniFi Managed switch, 16 x Gigabit Ethernet, 2 x SFP, Switching capacity: 36 Gbps, Forwarding Rate: 26.78 Mpps,...

Er der produkter du ikke kan finde, beder vi dig om at   kontakte os 

Tilbud
Ubiquiti UniFi VoIP Phone --Demo--

Ubiquiti UniFi VoIP Phone --Demo--

DKK 796,00

Mere
Ubiquiti RocketDish 5GHz AC, 31dBi

Ubiquiti RocketDish 5GHz AC, 31dBi

DKK 1.800,00

Mere
Kasda LTE 4G Router

Kasda LTE 4G Router

DKK 749,25

Mere
KASDA KA300 11N 300M Wireless Router

KASDA KA300 11N 300M Wireless Router

DKK 373,50

Mere
Ubiquiti NanoStation M3

Ubiquiti NanoStation M3

DKK 971,25

Mere
MikroTik Router 2011UIAS-IN

MikroTik Router 2011UIAS-IN

DKK 726,56

Mere
MikroTik Router SXT-5D

MikroTik Router SXT-5D

DKK 218,75

Mere
MikroTik Router 750GL

MikroTik Router 750GL

DKK 375,00

Mere
MikroTik Router 750UP

MikroTik Router 750UP

DKK 351,56

Mere
Mikrotik RouterBoard RBWAP2ND

Mikrotik RouterBoard RBWAP2ND

DKK 193,75

Mere
Ubiquiti Nanostation Window/Wall Mount kit

Ubiquiti Nanostation Window/Wall Mount kit

DKK 150,00

Mere
LCOM 15dBi omni 2-4GHz pipe --Demo--Brugt--

LCOM 15dBi omni 2-4GHz pipe --Demo--Brugt--

DKK 634,38

Mere
DAHUA DOMEKAMERA IP HDBW4200E 2MP

DAHUA DOMEKAMERA IP HDBW4200E 2MP

DKK 1.218,75

Mere
Samsung SMARTCAM SNH-E6440BN

Samsung SMARTCAM SNH-E6440BN

DKK 1.428,75

Mere
Hikvision DS-2CD8153F-E

Hikvision DS-2CD8153F-E

DKK 500,00

Mere
Pelco IXE20DN Sarix(tm) IX 2.1 Megapixel EP Network Day/Night Camera

Pelco IXE20DN Sarix(tm) IX 2.1 Megapixel EP Network Day/Night Camera

DKK 2.500,00

Mere
Avtech AVN252ZP

Avtech AVN252ZP

DKK 995,00

Mere
Pelco IM10C10-1 Sarix(tm) Fixed Mini Dome

Pelco IM10C10-1 Sarix(tm) Fixed Mini Dome

DKK 1.250,00

Mere
Mikrotik R2N 2.4/5Ghz wireless card

Mikrotik R2N 2.4/5Ghz wireless card

DKK 31,25

Mere
Ubiquiti SuperRange5 SR5 5 GHz Embedded Radio Card

Ubiquiti SuperRange5 SR5 5 GHz Embedded Radio Card

DKK 200,00

Mere
Kasda KW5583 11N 300M Wireless Range Extender

Kasda KW5583 11N 300M Wireless Range Extender

DKK 206,25

Mere
Kasda KA1900 11AC 1900M Dual-band Wireless Router

Kasda KA1900 11AC 1900M Dual-band Wireless Router

DKK 746,25

Mere
Kasda KA1750 11AC 1750M Dual-band Wireless Router

Kasda KA1750 11AC 1750M Dual-band Wireless Router

DKK 674,25

Mere
Ubiquiti airRouter

Ubiquiti airRouter

DKK 225,00

Mere
Ubiquiti Bullet M5 High power Titanium

Ubiquiti Bullet M5 High power Titanium

DKK 600,00

Mere
Masterlan coupling UTP classic, Cat.5e, RJ45-RJ45

Masterlan coupling UTP classic, Cat.5e, RJ45-RJ45

DKK 14,00

Mere