Indlæser

Ubiquiti UF-SM-10G Compatible 10GBASE-LR SFP+

Tilføj til ønskeliste Reference: FS-SFP-10GLR-31

Varen er på lager

Pris:   DKK 380,00
Pris inkl. moms:   
DKK 475,00


Ubiquiti UF-SM-10G Compatible 10GBASE-LR SFP+ Transceiver Module (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM)

Ubiquiti CompatibleUF-SM-10GVendor NameFS.COM
Form FactorSFP+Max Data Rate10.3125Gbps
Wavelength1310nmMax Cable Distance*10km
ConnectorLC duplexOptical ComponentsDFB 1310nm
MediaSMFDOM SupportYes
TX Power-8.2~0.5dBmReceiver Sensitivity< -14.4dBm
Commercial Temperature Range0 to 70°C (32 to 158°F)ProtocolsSFP+ MSA Compliant, CPRI, eCPRI

Ønskelister