Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

Fiber Optic LC/ST Duplex 3.0mm Multimode Armoured Patch Cable

Tilføj til ønskeliste
  • Fiber Mode: Multimode 50/125 OM2
  • Connector A: LC UPC
  • Connector B: ST UPC
  • Cable Jacket: LSZH
  • length: 1m
Reference: FS12331-1m-Arm

Varen er på lager

Antal på lager: 
2
Pris:   DKK 148,75
Prisen er inkl. moms
Pris ekskl. moms:   
DKK 119,00


Ønskelister