Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

Netværkskabel

Sortering: 
Antal vist pr. side: 

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 1M

LC to LC Duplex PVC/LSZH/OFNP OM1 MultimodeFiber Optic Patch CableCable Jacket - PVCCable Diameter - 2.0mm

Tilføj til ønskeliste

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 1M

LC/SC/FC/ST/LSH/MU/MTRJ Duplex OM1 Multimode Fiber Optic Patch CableConnector A: LC Connector B: SC Cable Jacket:...

Tilføj til ønskeliste

DKK 250,00

DMT RPSMA han / 1m CFD200 / RPSMA han

FF200 Low Loss 50ohm Black 5mm cabel

Tilføj til ønskeliste

DKK 300,00

DMT RPSMA han / 3m CFD200 / RPSMA han

FF200 Low Loss 50ohm Black 5mm cabel

Tilføj til ønskeliste

DKK 437,50

DMT RPSMA han / 7m CFD200 / RPSMA han

FF200 Low Loss 50ohm Black 5mm cabel

Tilføj til ønskeliste
Tilbud Nyhed

DKK 2.031,25

CAT6 UTP Outdoor-Rated Gel-Filled Bulk Cable, Solid 305M Boks

Cable that resists the elements. Ideal for installing in the ground, in ducts, or lashed to an aerial support...

Tilføj til ønskeliste

Ønskelister