Indlæser

Prøv at tage et kig i vores rest salg

Fiber

Sortering: 
Antal vist pr. side: 

DKK 25,00

Armored Fiber Patch Cable LC to LC Duplex PVC/LSZH 9/125...

Færtig lavet fiber kabler i m mål LC to LC Duplex PVC/LSZH 9/125 Single Mode Armored Fiber Patch Cable

Tilføj til ønskeliste

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 1M

LC to LC Duplex PVC/LSZH/OFNP OM1 MultimodeFiber Optic Patch CableCable Jacket - PVCCable Diameter - 2.0mm

Tilføj til ønskeliste

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 0.5M

LC to LC Duplex PVC/LSZH/OFNP OM1 MultimodeFiber Optic Patch CableCable Jacket - PVCCable Diameter - 2.0mm

Tilføj til ønskeliste

DKK 79,50

Fiber Optic Patch Cable 1M

LC/SC/FC/ST/LSH/MU/MTRJ Duplex OM1 Multimode Fiber Optic Patch CableConnector A: LC Connector B: SC Cable Jacket:...

Tilføj til ønskeliste

DKK 623,75

Fiberstore Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM...

Generic Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM Transceiver

Tilføj til ønskeliste

Ønskelister